E.ON PODPORUJE OCHRANU ŽIVOČICHŮ

V minulých dnech se nám na základě několika vzájemných dohod podařilo uzavřít spolupráci s energetickou společností E.ON.

Na základě instalovaných maket sloupů el. vedení a informačních tabulí o předmětu činnosti a aktivit spojených s ochranou přírody v areálu stanice, kterými se E.ON zabývá, jsme začali jednat o úžší spolupráci v podobě poskytnutí terénního automobilu pro účely spojené se záchrannou živočichů.
Toto jednání se dobralo úspěšného konce a v červenci tohoto roku nám byl společností e.on dlouhodobě zapůjčen automobil Suzuki Jimny.

Tento automobil byl ihned zapojen do provozu a slouží jak ke svozu zraněných živočichů, tak k zásobování krmivem a potravou pro pacienty ve stanici. Vzhledem k tomu, že je to terénní vůz, dostupnost a flexibilita pohybu v nejrůznějších terénních podmínkách je při akutních případech mnohem vyšší než dříve.

Automobil dostal samozřejmě také nový kabát v podobě originálního polepu informujícího o spolupráci mezi společností E.ON a ČSOP Buchlovice současně s potřebnými kontakty jako je telefonní číslo či web.

Tímto bychom chtěli společnosti E.ON poděkovat za spolupráci, a za to že jim osud volně žijících živočichů není lhostejný a snaží se pomoci při jejich záchraně. Celá spolupráce by nebyla možná bez zapálení pro věc od několika konkrétních lidí pracujích v E.ONu, kterým patří obvzláštní poděkování.


Datum: 4.9.2013
Text: M. Tomešek
Foto: archiv ČSOP Buchlovice


Zpět  
počítadlo.abz.cz
design by Forest-image